Sperm karşılığı iPhone 6s

iphone 6s sperm bağışı

17 ml Sperm Karşılığında iPhone 6s Kampanyası

Sosyal medya şu sıralar Çin, Shanghai bölgesinde bulunan bir hastanenin başlattığı ilginç kampanyayı konuşuyor. Renji hastanesi, sperm bağışını arttırmak için ilginç bir kampanya başlattı. Başlatılan kampanyaya göre kim 17 ml sperm bağışında bulunursa Renji hastanesi tarafından bağışta bulunan kişiye iPhone 6s marka akıllı telefon hediye edilecek.

Bu kampanya Çin, Shanghai bölgesinde yoğun bir ilgi gördü. Hastane yönetimi kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada amaçlarının sadece Shanghai bölgesinde değil tüm Dünya’da sperm bağışını arttırmak olduğunu belirtti. Çocuk sahibi olmaya herkesin hakkı olduğunu vurgulayan hastane yöneticileri başlattıkları kampanya sayesinde bir çok çiftin veya kadının çocuk sahibi olabileceğini açıkladılar. Görünen o ki hastane yönetimi amacına ulaşmıyor benziyor çünkü bu kampanya sadece Çin’de değil tüm Dünya’da konuşuluyor.

Akıllara bu kampanya eğer Türkiye’de olmuş olsaydı katılımın nasıl olacağı sorusu geliyor. Bizce bu kampanya Türkiye’de yapılmış olsaydı sanırım katılım oldukça yüksek olurdu ve herkes bir iPhone 6s sahibi olurdu. : )

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medya Sayesinde Bebeğinin Babasını Buldu başlıklı makalemizde Bianca Fazey, mashable ve polikistik over sendromu hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

1 Response

  1. ekrem demirci dedi ki:

    garip ama ileride gerekli olan bir çalışma ve ipone kampanyası ile epeyce rabet görecek gibi geliyor bana

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir