Sosyal Medya Sayesinde Bebeğinin Babasını Buldu

Tek gecelik ilişkisinden sonra hamile kalan Avustralyalı hanım bebeğinin babasını bulmak için internette bir duyuru yayınlamıştı. Sosyal medya mecralarının gücü kendini göstermiş olacak ki, hanım muradına ulaştı; evladının babasını buldu.

Sosyal Medya Sayesinde Bebeğinin Babasını Buldu

Sosyal Medya Sayesinde Bebeğinin Babasını Buldu

25 yaşındaki Bianca Fazey geçtiğimiz Mart ayında tek gecelik ilişki yaşamış olduğu ve kendisi hakkında ismi haricinde bir bilgiye sahip olmamış olduğu adamdan gebe kalınca çareyi bebeğin babasını bulmak için internette bir duyuru vermekte bulmuştu.

Genç hanım, kendine konan polikistik over sendromu sonuçlanmasında hamile durabilmesinin mümkün olmadığını düşünüyordu; çünkü bunu ona doktoru söylemişti.

 

Sosyal Medyanın Gücünü Kanıtladı!

Sosyal medya ilanı ilk başlangıçta çok etkili olmuşa benzemiyordu fakat sosyal medyanın gücü kendini sonradan gösterdi; Mashable’da bulunan habere göre Bianca Fazey bebeğinin babasını buldu.

Sosyal Medyanın Gücünü Kanıtladı!

Sosyal Medyanın Gücünü Kanıtladı!

Nine Stories adlı internet sitesine konuşan Fazey, bebeğin babasının kimliğini tamamen gizli tutacağını ifade ettikten sonra şu açıklamayı yapmış oldu , ‘Yalnızca Logan’ın babasını bulduğum için değil, bunun yanında onun centilmen, kibar ve nazik biri olduğunu öğrendiğim için de talihliyim. Hem kendisi şimdiden minik oğluna aşık’ dedi.

 

Logan Fazey 2 ay önce doğdu

Logan Fazey 2 ay önce doğdu

 

Sosyal Medya Paylaşımlarında İyi Niyetliydim!

Bu durum suratından ciddi şekilde eleştirilen Bianca Fazey, kendini bebeğin babasından para koparmaya çalışmakla itham edenlere de yanıt vermedi. Sosyal medya platformlarında yaptığı paylaşımda niyetinin iyi olduğunu ve her ne pahasına olursa olsun bebeğinin babasını bulmak istemiş olduğunu söyledi.

Fazey geçtiğimiz Salı günü, ‘Olan biten hiçbir şey için özür dilemeyeceğim. Logan’ın babasının da oğlunun yaşamının bir parçası olmayı istemesinden dolayı çok mutluyum.’ diye de ekledi.

Bir önceki yazımız olan Saray Halı Online Satış Mağazası başlıklı makalemizde Kaşmir Halı, Merinos Halı ve Saray Halı hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir