Sosyal Medya ve Boşanma Olayı

İddia edilenlere göre belli bir süre ihanete uğrayan G.T. eski eşinin ses kayıtlarını sosyal medya kendi hesabına yükledi. Bu ses kayıtlarında ise eski eşi H.T. ve öz babası bulunuyordu. Eski eşi H.T. ile evlendikten kısa bir süre geçmeden hemen askere giden G.T. henüz o dönemlerde aldatılmaya başlanıldığını söylüyor.

Eşinin kendisini aldattığını bir arkadaşı vasıtası ile öğrendiğini kaydeden G.T., sonrasında yaşanan olayları şöyle anlattı:

“Askerden geldikten sonra dedikodular üzerine eşimle konuştum ancak her şeyi inkar etti. Eşimin telefon kayıtlarını çıkardım ve beni aldattığı bilgisine ulaştım. Kızım o zaman 6 aylıktı, aile büyükleri araya girdi, ‘Çocuğun öksüz kalmasın’ dediler. Ben de tamam dedim ve boşanmadım. Sonrasında ise eşime gelen bir telefonla beni eski patronumla aldattığını öğrendim. Hatta eski patronumun kendisine verdiği telefonu ve bir miktar parayı yakaladım. Bunun üzerine eşimle konuştum, ‘Seninle artık uğraşamayacağım, boşanalım’ dedim, eski eşim de bunu kabul etti. Biz avukata gittik ve anlaşmalı boşanacağımızı söyledik, onlar da, ‘Tamam dilekçenizi hazırlayalım’ dediler. Tam bu sırada eşim bana ‘Ben babandan davacıyım, baban bana tecavüz etmeye, dokunmaya kalktı’ dedi. Ben de, ‘Tamam ikinizi yüzleştireceğim’ dedim ve öyle de yaptım. Babamı R.T. ile yüzleştirdiğimde eski eşimle 2009 yılından beri ilişki yaşadıklarını itiraf ettiler. Annem de bunu doğruladı; hatta eski eşimin beni yan komşumuzla aldattığını da öne sürdü. Ben 2013 yılı Kasım ayında boşandım.”

“SES KAYITLARINDAN MAHKEMEDE BAHSETMEDİM”
Eski eşi ile babası ve kendisi arasında geçtiğini öne sürdüğü ses kayıtlarını sosyal medya hesabına yükleyen, gerekçe olarak da eski eşinin ve ailesinin kendisini tehdit etmesini gösteren G.T., “Ben eski eşimle anlaştım ve bu ses kayıtlarından mahkemede bahsetmedim. Kendisi çocuğa karşılık benden 7 bin TL tazminat talep etti, onu da kabul ettim ve boşandım. Şimdi sürekli çocuğumu istiyorlar ve ben de onlara göstermedim. Çocuğumun psikolojisi de bozulmuş. Ben eski eşimle ilgili suç duyurusunda da bulunacağım” dedi.
G.T., ikinci evliliğini yaptığını ve Afyonkarahisar’dan Manisa’ya taşınıp kendisine yeni bir dünya kurduğunu kaydetti.

“BİZLER DE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ”
İddiaların odağındaki eski eş H.Ö.’nin kız kardeşi A.Ö. ise olayı tamamen yalanlayarak eski eniştesinin babası ile birlikte kız kardeşine tuzak kurduğunu ve böyle bir söylenti ortaya çıkardığını söyledi. Kız kardeşinin suçsuz olduğunu öne süren A.Ö., olayla ilgili eski enişteleri hakkında yeğenlerini kendilerine göstermediği için suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi.

Bir önceki yazımız olan 2015'te Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Olmalı? başlıklı makalemizde şirket içi sosyal medya, sıkıcı sosyal medya yönetimi ve sosyal medya ajansı çalışmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

1 Response

  1. 21 Aralık 2014

    […] Twitter, Tumblr gibi sosyal medya sitelerinin kullanıcı açısından çok kalabalık platformlar olduğunu kabul edebiliriz. Bu […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir