Sosyal Medya Ajansı ORG Açıldı

SosyalMedyaAjansi.ORG (Sosyal Medya Ajansı) adresini uzun zamandır takip ediyorduk ve 24 Ağustos 2012 tarihinde bu alan adı boşa çıktı; ardından hemen adresi kaydederek yeni sitemizin açılışını tamamladık.. Takip etme amacımız ise, Sosyal Medya Ajansı kelimeleriyle bire bir uyuşması ve sektörümüzü yansıtmasıydı. Bu alan adı uzun zamandır başka bir kişiye / kuruma aitti ancak Haziran ayında son kullanım tarihi gelmiş olmasına rağmen 1 aylık süre tanındı kendilerine. Biz de o sırada alan adını uzatmamalarını diliyorduk 🙂 1 aylık süreç içerisinde de bu alan adının kullanım hakları için öncelikleri olmasına rağmen, bu önceliği de kullanmadılar. Tekrar bekledik ve prosedürler tamamlandıktan sonra alan adını alma sürecini tamamladık.

Sosyal Medya Ajansı ORG Açıldı

Sosyal Medya Ajansı ORG Açıldı

Bu sitede / blogda neler olacak sorusuna da yanıt vermemiz gerekiyor.

Sosyal Medya Ajansı’nda Neler Olacak?

Sosyal medya ajansı isminde de anlaşılacağı üzere, sosyal medya konularında yazılar içerecek. Yazılarında Facebook‘a, Twitter‘a, Google Plus‘a, Pinterest‘e, Youtube‘a ya da Vimeo‘ya sıklıkla yer verecek. Göz ardı edilmiş bir çok sosyal medya mecrasını / sosyal ağı okuyucularıyla tanıştıracak. Bunların yanında, sosyal medya ile ilgili gelen sorulara ve yaşanan sorunlara yanıtlar bulmaya çalışacak. Sosyal ağlarda yaşanan sorunlara, yapılması gerekenlere ve yapılmaması gerekenlere kelimeleri yettiğince değinecek. Ayrıca, sosyal medyada ne gibi stratejiler uygulanması gerektiğine dair analizler yayınlayacak ve infographicler ile bu verileri güçlendirecek.

Tasarım olarak ise çok sade bir tasarım tercih edilmiştir. Bunun altında ise, bu blogda içeriğe daha fazla önem vermek isteyişimizin olması yatmaktadır.

Sosyal Medya Ajansları

Sosyal medya ajansları genellikle 2010 senesi sonrasında kurulmaya başlanmış olan ajanslardır. Bu ajansların bir kısmı dijital ajans konumundayken kendi içerisinde evrimleşerek sosyal medya ajansı durumuna gelmişlerdir. Bunun nedeni olarak ise, dijital ajansların sosyal medya konusunda tam manasıyla profesyonelleşememesi gösterilebilir. Sosyal medya ajansları, dijital ajansların yaptığı çalışmaların tamamını yapabilirken bazı ajanslar ise sadece sosyal medya yönetimi konularında hizmet vermeyi tercih etmektedirler.

Sosyal Medya Ajansı

Son kullanıcıları ve şirketleri bilgilendirmesinin yanı sıra, Sosyal Medya Ajansı kurumsal firmalara Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Pazarlaması, Online İtibar Yönetimi gibi konularda danışmanlık yaparak firmaların dijitla mecralardaki varlıklarını sağlamlaştıracaktır.

 

Sizler de bizim ile tanışmak isterseniz lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

İletişim formumuzdan, 216 702 1689 numaralı telefondan ya da smaorg@creamive.com adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir