Öztürk: Radikal’e konuştum, hayatım aydınlandı

Radikal‘in manşetine taşıdığı “Camide içki içti” denilen Öztürk konuştu: Hayatım karardı’ haberinin ardından Emre Öztürk‘ün hayatı değişti.

 

İSTANBUL – Emre Öztürk, Radikal‘in haberinin ardından kendisine karşı oluşan öfkenin son bulduğunu belirtiyor. Haberi sosyal medya platformlarında da paylaşanlara teşekkür ettiğini ifade eden Öztürk, artık tek düşüncesinin mahkemede aklanmak olduğunu söylüyor.  Doğan Haber Ajansı‘ndan İhsan Yalçın’ın çektiği fotoğrafta her şeyin çok açık ortada olduğunu ve haklılığını anlatabildiğini vurgulayan Öztürk, haber yayınlandıktan sonra telefonlarının susmadığını ve herkesin kendisini arayarak destekte bulunduğunu belirtiyor.

 

Camide içti denilen Öztürk: "Hayatım karardı"

Camide içti denilen Öztürk: “Hayatım karardı”

 

Dün yayınlamış olduğumuz şu haberimize de göz atabilirsiniz: Camide içti denilen Öztürk: “Hayatım karardı”

 

“ÇEVREMDEKİLERİN BANA OLAN ÖFKESİ DİNDİ”

Öztürk, herkesin kendisine karşı olan öfkesinin sona erdiğini de ifade ederek, “Artık tek düşüncem mahkemede de aklanmak ve bana bu çamuru atanlarla hesaplaşmak diyor. Öztürk, sosyal medya üzerinden kendisine destekte bulunan herkese teşekkür ediyor:
“Haberin yayınlanmasının ardından çevremden çok olumlu tepkiler aldım. Annem, bu suçlamalara zaten inanmadığını ifade etti. Sosyal medya mecralarında da haberi paylaşan insanlar benim iyiliğim için olumlu görüşler aktarmış. Bu beni çok mutlu etti. Nişanlımın ailesinden de iyi tepkiler aldım. Erkek kardeşi aradı, “hiç bir şeyi kendine sıkıntı yapma. Bir şeye ihtiyacın olursa ara” dedi ve olumlu tepki gösterdiler. 7 Yıl az bir süre değil. Evlilik planlarımız vardı. Bu yalan haberlerin ardından aramız bozuldu. Ailesi olumsuz tepki verdi ama abisiyle görüştüm. Çıkan haberlerin ardından olumlu anlamda yumuşadıklarını söyledi. Vermiş olduğum mücadeleden sonra artık tek düşüncem aklanmak. Radikal‘deki haberden sonra bir çok televizyon kanalı ve internet sitesinde açıklamalarım yayınlandı. Bu haberlerden ve yayınlanan fotoğrafı gördükten sonra herkes elimdekinin bira kutusu olmadığını söylemeye başladı. Onlar da gerçekleri gördü. Savcılık dosyasına çıkan haberleri, Doğan Haber Ajansı‘na ait olan fotoğrafın orjinalini ve bir de kutu kolayı ekleyeceğiz. Haklılığımı ortaya koymak için mücadelemi sürdüreceğim. Radikal Gazetesi‘ne bu süreçte sesimi duyurduğu için çok teşekkür ederim. Benim için kötü düşünen bütün insanlara gerçekleri ortaya koyarak haklılığımı gösteren Radikal Gazitesi ailesine, benim için iyi dileklerini sunan herkese çok çok teşekkür ederim.”

Bir önceki yazımız olan 2015'te Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Olmalı? başlıklı makalemizde şirket içi sosyal medya, sıkıcı sosyal medya yönetimi ve sosyal medya ajansı çalışmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir