iOS 8.1.2 Güncellemesi Çıktı

Apple inc daha eski zamanlarda Apple computer olarak bilinmektedir. Isırık elma logosuyla ve sağlam bilgisayar ürünüyle dünyaya hükmetmeyi başarmış, gönüllere taht kurmuş Apple’ın asıl merkezi California’da bulunmaktadır. Bilgisayar yazılımı ve kişisel bilgisayar tasarlayıp satmaktadır.

Apple, çok uluslu bir Amerikan şirketi olarak tanınmaktadır. iPhone, akıllı telefonu; iPad tablet bilgisayarı olarak işlev görmektedir. 1976 yılında kurulan şirket 38 yıllık bir geçmişe sahip olmaktadır. iPod adında müzik çalar ürünü de bulunmaktadır. İntel’in Core Duo işlemcisini kullanmış Macbook Pro ve iMac Apple tasarımı bilgisayarları olarak bilinmektedir. Apple; iPod Touch, iPhone ve iPad cihazlarıyla en başarılı dönemlerinden bir bölümü yaşamış bulunmakta olan marka olarak görülmektedir.

 

iPod Modelleri ve Özellikleri

iPod Modelleri ve Özellikleri

 

iPod Modelleri ve Özellikleri

iPod shuffle; Ultra taşınabilir müzik çalar,

iPod Nano; Taşınabilen medya oynatıcısı,

iPod Touch; İOS işletim sistemi ile çalışmakta olan medya oynatıcısı,

iPod Classic; Taşınabilir müzik oynatıcısı olarak bilinmekte olan ürünleri olmaktadır.

 

iOS Güncellemesi Ne Zaman Oldu?

iOS Güncellemesi Ne Zaman Oldu?

 

iOS Güncellemesi Ne Zaman Oldu?

Apple haziran ayında dünya çapında geliştiriciler konferansı WWDC’de iOS 8’in üstünde uzun süredir çalıştığını bildirmektedir. iOS 8.1.2 en son piyasaya sürülen Apple güncellemesi olarak bilinen teknoloji ürünü olmaktadır.

iOS 8 ve ardından iOS 8.1.1 sürümü ortaya çıkmış ve Apple, iPhone, 4S ve iPad 2 ürünlerinin kullanıcılarına bir kademe dahi olsa çözüm getirmesi beklenmiş nitekim de öyle gerçekleşmişti.

9 Aralık 2014 tarihinde yayınlanmış bulunan iOS 8.1.2 ise daha önceki güncellemelerinden biraz farklı seyretmektedir. Küçük boyutlu ve güncellemeler gibi hata düzeltmeleri içermektedir. The-Air olarak indirilip yüklenebilmektedir. Apple, iOS 8.1.2 ile bir dizi hatayı düzeltmeyi amaçlamaktadır. Apple 8.1.2 genel hataları düzeltmenin yanı sıra İtunes Store üzerinden satın alınan zil seslerinin aygıtlardan silinmesine sebep olan sorunu da ortadan kaldırmaktadır. İtunes Store zil seslerinden sorun yaşayan kullanıcılar küçük bir işlemle bu sorundan kurtulabilmektedirler. Öncelikle Apple iOS 8.1.2 güncellemesini sahip olduğunuz cihazınıza yüklemeniz gerekmektedir. Yükleme işlemini tamamladıktan sonra buradaki bağlantıya tıklayarak cihazınızdan adım adım takip edebilmektesiniz. Güncelleme ortalama 64 MB dolaylarında olarak bildirilmektedir. Güncellemeyi cihazınız üzerinden ya da itunes’dan kolayca indirebilirsiniz.

 

iOS 8.1.2 Güncellemesi

iOS 8.1.2 Güncellemesi

 

iOS 8.1.2 güncellemesi yüklemesini cihazınız üzerinden gerçekleştirmek isterseniz; cihazınızın ayarlar bölümüne tıklamanız daha sonra genel kısmına ve yazılım güncelleme kısmından sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz. Hayatın her alanında gelişen ve sürekli yenilenen dünyada belki bir güncelleme çok büyük bir şey değildir; ancak bilinmelidir ki, dünya üzerindeki teknolojik gelişmelerde adım adım gerçekleşmektedir. Öylece de devam etmekte olacaktır.

 

Apple gibi adını dünyaya duyurmuş, ultra özelliklere ve teknolojik gelişmeler sahip bir marka yenilik üstüne yenilik getirmektedir. İletişim ve teknoloji tutkunları bu güncellemeyi es geçmemektedir. Hayatınızı bir adım daha gerçekleştirmek için Apple İOS 8.1.2 tam sizin istediğiniz kolaylıkları sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan En İyi iPhone 6 Uygulamaları Belirlendi! başlıklı makalemizde handoff özelliği, iphone akıllı telefon ve iphone e-posta hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

1 Response

  1. 26 Ocak 2015

    […] günlerde yayınladığımız iOS 8.1.2 Güncellemesi Çıktı haberimize de göz […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir