İnci Sözlük ‘Atilla Thasos’u Anlattı

İnci Sözlük Yöneticisi Umut Kullar, ‘Atilla Thasos’ fenomeni ile ilgili CNN TÜRK’te 5N 1K’ya konuk oldu.

Atilla Taş‘ın ‘Gangnam Style‘ şarkısını ‘Yamyam Style‘ olarak çevirmesinin ardından harekete geçen İnci Sözlük, sanal alemda ‘Atilla Thasos‘ fenomeni yarattı. CNN TÜRK‘te 5N 1K programının sunucusu Cüneyt Özdemir, ‘Atilla Thasos‘ fenomenini ortaya çıkartan İnci Sözlük‘ün yöneticisi Umut Kullar‘ı konuk etti. Özdemir, Kullar‘a ‘Atilla Thasos‘ ile ilgili sorular sordu.

 

 

İnci Sözlük Yöneticisi Umut Kullar ‘Atilla Thasos’ fenomeni ile ilgili CNN TÜRK’te 5N1K’ya konuk oldu.

Atilla Taş’ın ‘Gangnam Style’ şarkısını ‘Yamyam Style’ olarak Türkçe sözlerle yeniden söylemesinin ardından harekete geçen İnci Sözlük, sanal alemda ‘Atilla Thasos’ fenomeni yarattı.

CNN TÜRK’te 5N 1K programının sunucusu Cüneyt Özdemir, ‘Atilla Thasos’ fenomenini ortaya çıkartan İnci Sözlük’ün yöneticisi Umut Kullar‘ı konuk etti.

Özdemir, Kullar’a ‘Atilla Thasos’ ile ilgili sorular sordu.

 

 

Atilla Thasos
Atilla Thasos

 

YUNANİSTAN’DA ASKERE GİDECEĞİNİ DÜŞÜNÜYOR

Cüneyt Özdemir: Nereden çıktı bu eylem?

Umut Kullar: Aslına bakarsanız bir gece ansızın nükleer bomba gibi hayatımıza girdi. Ajdar yapar şarkıyı diyorduk. Spontane ama organize bir hareketti. Baklavayı nasıl kabullendilerse Atilla Taş‘ı da kabullenmişlerdir diye düşünyoruz Yunanlılar. Artık Atillas Tashsos diye biri olduğuna Atilla Taş bile inanıyor olabilir. Galiba Yunanistan’da askere gideceğini düşünüyor Atilla Taş.

YUNANCA BİLMİYORUM AMA…

Cüneyt Özdemir: Ben Yunancasını yazmaya başladım demiş Atilla Taş. Biraz önce bizim ekipteki arkadaşlar konuştu. Yunanca biliyor musun diye sormuş arkadaşlar o da demiş ki yok ama sözlüklere bakıp yazıyorum. Kendine güveni bu kadar çok. Türkiye’nin en kendine güvenen insanı diyebiliriz Atilla Taş için. Ama Atilla Taş da espriyle karşılıyor. Yaktınız beni Yunanistan adına Eurovision’a katılırım mı diyor. Böyle bir yorumu da var.

Umut Kullar: Türkiye’den katılmasın da… Atilla Taş‘ın David Copperfield’e yaptığı hareket sonrasında haketti bunu diye düşünüyorum.

 

İTALYANLARI UYANDIRMIYORUZ

Cüneyt Özdemir: Yunanistan‘dan tepki var mı?

Umut Kullar: Almanya ve İtalya’dan var. Alman ve İtalyanlar Atilla‘nın Yunan olduğunu sanıyorlar. Biz de uyandırmıyoruz. Atilla Taş da bundan çok memnun.

Cüneyt Özdemir: Eylem devam ediyor her halde.

Umut Kullar: Trend Topik olacağını bile tahmin etmiyorduk. Ama TT oldu. İnci Sözlük‘te onu küllerinden doğurdu.

 

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medyada Susmak mı Konuşmak mı? başlıklı makalemizde anlık aksiyon, blog ve blog reklam hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir