Facebook’un Beğenmeme Butonu

Sosyal medya devi Facebook, kullanıcıları için yenilikler geliştirmeye devam ediyor. Facebook’un sırada ki yeniliği beğen butonu karşıtı olan beğenmeme butonu olacak. Facebook kullanıcıları gerçekleşecek güncelleme ile birlikte paylaşılan içerikleri beğenmeme hakkına sahip olacaklar.

Facebook Beğenmeme

Facebook Beğenmeme

Facebook Kendini Yeniliyor…

Facebook yetkilileri konu ile ilgili yaptıkları açıklama da şu ifadeleri kullandılar; kullanıcılarımız paylaşılan içerikleri beğenme hakkına sahip oldukları gibi beğenmeme hakkına da sahiptirler çünkü bazen Facebook’ta paylaşılan içerikleri beğenmeyiz fakat beğenmeme butonu olmadığı için tepkimizi gösteremeyiz. Yapılacak bu güncelleme ile birlikte paylaşımlar artık sadece beğeni almayacak aynı zamanda beğenmeme tepkiside alacaktır. Güncelleme sonrası içerik paylaşacak kişilerin dikkatli olmalarını tavsiye ediyoruz çünkü beğeni almak yerine beğenmeme tepkiside alabilirsiniz.

Beğenmeme butonu ile ilgili düşüncelerimizi merak ediyorsanız eğer sizin için konuyu özetlemeye çalışacağız. Facebook’un bu tarz yenilik çalışmalarını çok yerinde buluyoruz artan talep doğrultusunda kendilerini sürekli geliştiren ve yenileyen Facebook kullanıcılarının tüm beklentilerine cevap vermek için çok çalışıyor. Sosyal medya ajansı olarak Facebook’un yenilikçi çalışmalarını destekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medyada Ünlülerin Haksız Kazançları başlıklı makalemizde like etmek, reklam geliri ve resmi hesaplar hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir