Facebook’ta Sayfa Beğenilerini Nasıl Arttırabiliriz?

Facebook şu an Türkiye ve Dünya’da en çok tercih edilen ve takip edilen bir sosyal medya platformudur. Facebook neredeyse her yaştan insan grubunun bir arada olduğu sürekli gelişen ve değişen bir topluluktur. İnsanlar Facebook’ta gereğinden fazla zaman geçirirler çünkü Facebook’ta zamanınızı geçirebileceğiniz her şey neredeyse mevcuttur.

Facebook’ta sevdiğiniz ünlü sanatçıların sitelerini takip edebilir, oyun oynayabilir, müzik dinleyebilir ve istediğiniz arkadaşlarınızla konuşma imkanına çok kolay ve rahat bir şekilde sahip olabilirsiniz. Facebook insan çokluğu açısından çok fazla tercih edilen bir platformudur. Facebook’ta istediğiniz her şeyi yapabilir, çeşitli sayfalara üye olabilir ve hatta kendiniz bir sayfa açma imkanına sahip olabilirsiniz. Facebook’ta bir sayfa açmak isterseniz bu istediğiniz her konu ve düşünce hakkına olabilir yani tamamen sizin isteğinize kalmış bir olaydır.

 

Facebook Sayfa Beğenileri

Facebook Sayfa Beğenileri

 

Facebook Sayfa Beğenileri

Fecebook’ta bir sayfa açmaya kara verdiniz sayfanızın ismini buldunuz ve sayfayı açtınız artık sayfanız hazır. Sayfanızı açmanız kadar önemli olan bir noktada sayfanızın güncel olması ve ayakta kalabilmesidir. Facebook’ta sayfa açmak istemenizin sebebi şüphesiz ki insanların sayfasını takip etmesi isteğinizdendir. Sayfanızın insanlar tarafından takip edilmesini istiyorsanız sayfanızı sürekli yenilemeli ve güncel tutmaya çalışmalısınız.

Sayfanızda sürekli olarak paylaşım yapmaya çalışmalar ve sayfanızdaki yaş gruba uygun olarak resim, video vb. gibi öğeler de paylaşmaya çalışmalısınız. Facebook’taki sayfalarınızın beğenisini artırmak istiyorsanız sayfanızı çeşitli web siteleri aracılığı ile insanlara duyurabilirsiniz. Arkadaşlarınız sayesinde sayfanızı duyurabilirsiniz yani arkadaşlarınızın sizin sayfanızı duvarlarına paylaşması sayfanızın bir anda beğeni saysın artmasına sebep olacaktır.

 

Facebook Sayfa Beğeni Hilesi

Facebok’ta bulunan sayfalarınızı çeşitli web siteleri üzerinden de beğendirebilirsiniz. İnternette bunun adına pek çok web sitesi bulunmaktadır. Açtığınız sayfanızda beğenme sorunu var ise bu siteler üzerinden çeşitli işlemler sayesinde beğeni sayılarını arttırmanız mümkün bu duruma inorganik beğenme diyoruz. Fakat organik beğenme dediğiniz işlem söz konusu olmayacak ama sayfanız için beğeni kazanmak istiyorsanız bu işlem çok daha kolay ve rahat olacaktır. Bu işlemler de dikkat edilmesi gereken nokta ise işlemi fazla uygulamayın çünkü Facebook bunu spam olarak görebilir. Bu internet sitelerine girerek beğeni sayınız arttırabilirsiniz yapmanız gereken tek şey sitelere üye olmanızdır. Sosyal Medya Ajansı olarak inorganik yani hile ile sayfa beğenisi artımını kesinlikle uygun görmüyoruz. Bunun nedeni ise, bu beğenilerin size hiç bir faydası olmayacaktır, öyle ki çoğu zaman size zararları bile olabilir.

 

Facebook Sayfa Beğeni Yöntemleri

Facebook Sayfa Beğeni Yöntemleri

Facebook Sayfa Beğeni Yöntemleri

Facebook’ta sayfa beğenisini arttırmanız için gereken çok etkili yöntemlerden birisi de sayfalarınıza sevdiğiniz arkadaşlarınızı etiketlemenizdir. Sayfanızda paylaştığınız resim, video vb. gibi öğelere arkadaşlarınız etiketleyerek daha çok kişiye ulaşmış olursunuz hem de arkadaşlarınızın arkadaşları da görmüş olduğu için sayfanız tanınmış olur.

 

Facebook Reklamları ile Geniş Kitlelere Açılın

Facebook’ta bulunan sayfaların beğeni sayısını arttırmak için bir diğer yöntem de Facebook reklamlarıdır. Bu özellik sayesinde kullanıcılar sadece sizin açtığınız sayfa ile ilgilenecektir ancak bu özelliğin maliyetli olduğu unutmayın. Eğer, marka değerinizi gerçek manada artırmak isterseniz profesyonel bir sosyal medya ajansı ile çalışmaya başlamanız faydalı olacaktır. Aklınıza takılan sorular için CREAMIVE Sosyal Medya Ajansı ile www.creamive.com adresi üzerinden her an iletişime geçebilirsiniz.

Facebook hayran kitlesi arttırma arayışınızda SadeceOn yanınızda! Güvenli ödeme sistemi ve kaliteli hizmet anlayışıyla facebook hesabınız için aradığınız tüm hizmetler SadeceOn’da. Türk ya da bot takipçiler, sayfa ya da paylaşım beğenileri, video izlenmeleri, paylaşım yorumları, satılık facebook hesapları gibi çeşitli hizmetleri bulabilirsiniz. 10 liradan başlayan fiyatlarla facebook hesabınızı yükseltmenin tam zamanı!

Bir önceki yazımız olan Facebook Kendiliğinden Açılan Video Özelliğini Kapatma başlıklı makalemizde Facebook sayfası, facebook video ve otomatik video kapatma hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

4 Responses

 1. kamile dedi ki:

  Çok güzel siniz

 2. Yatırımcı Forum dedi ki:

  Teşekkürler.

 3. Yatırımcı Forum dedi ki:

  Teşekkürler

 4. Okul Saç Modelleri &Moda dedi ki:

  arkadaşlar lütfen sayfamı beğenir misiniz ? şuan 1948 beğeni varda..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir