Facebook 2015 Yılının Özeti

2016 yılına girdiğimiz günlerde Facebook her yıl olduğu gibi yine yeni özetlerle 2015 yılını sunmaktadır. Hesabınıza girdiğiniz zaman ilk üst sırada bildirim bölümüyle beraber bir önceki yılın özetini izleyebilirsiniz. En çok kullanılan sosyal medya araçlarından biri olan facebook, her yıl yenilenen düzenlemelerle hatırlatmalarda bulunmaktadır. Geçtiğimiz yıl fotoğraflarla gülümsetmeyi başaran facebook, bu yıl sosyal medyaaracılığıyla paylaşılan anıları ön plana çıkardı. Geçen yıl belki de istemediğimiz ve paylaşmaktan pişmanlık duyduğumuz resimlerin sergilenmesinden dolayı, birçok kişi paylaşımda bulunmakta çekinmişti. Fakat bu yıl düzenleme butonu sayesinde 2015 yılında paylaşmak istemediğiniz anıları ve resimleri kaldırma seçeneği eklenmiştir.

Facebook Anıları 2015

Facebook Anilari 2015

Facebook Anilari 2015

Sizler için belki aktif, belki üzücü olayların yaşandığı 2015 yılında sosyal medya facebook üzerinde yayınlanan fotoğraflarla gün yüzüne çıktı. Geçmiş yılda bıraktığınız yılın özetini facebook sayfanızdan takip edip, anılarınızı yeniden canlandırabilirsiniz. Ayrıca geride bıraktığınız yıla dair yapabileceğiniz öz eleştiri yapabilir, paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Geçmiş yılınızı nostalji anılarla izleyip yeniden tazeleme fırsatını da bulmuş olacaksınız. Her yıl yapılan özetleri takip ederek, keşkelerinizi ve iyi ki söylemlerinizi dengeleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mark Zuckerberg: Atatürk'e hakaret paylaşımları otomatik silinecek başlıklı makalemizde Atatürk kriteri, Atatürk Sosyal Medya ve içerik kaldırma talebi hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir