Angry Birds Go! Kızgın Kuşlar Artık Pistte

Hepimizi oyun çılgınına çeviren ve kızgın kuşlar olarak bilinen Angry Birds oyunu karşımıza bu kez bambaşka bir amaçla çıkıyor. Kızgın kuşlar bu sefer de Angry Birds Go oyunu ile bizleri telefon ekranlarına kilitleyecek. Rovio firması henüz resmi olarak oyunu yayınlamadı ancak tanıtım videosunu bizlere ulaştırdı. Video da oyunun ne kadar eğlenceli olacağı çok net olarak görülmekte.

Angry Birds Go oyununda amacımız kötü domuzlara karşı, özenle donatılmış kuşları yarıştırmak. İsteğiniz üzere domuz ve ya kuş olabiliyorsunuz. Oyun çok sinsi tasarlanmış. Yarışı tamamlamak için elinizden gelen kötülüğü yapmalısınız. Araç olarak çeşitli modellere sahip. Tabii ki bu araçlar Angry Birds tarzına uygun araçlar. Oyunun en kısa zamanda takipçilerine ulaşacağı düşünülüyor.

 

Angry Birds Go Ücretleri

Rovio‘nun kızgın kuşları şimdi yarış pistlerinde ter dökecek. Domuzlarla olan mücadelenin go kart tarzında bir oyunla devam ettiği Angry Birds GO, bugün iOSAndroid, Windows Phone ve BlackBerry 10 platformlarındaki yerini aldı.

Android ve iOS platformlarında kontrolcü desteği olan Angry Birds GO, Free to play (ücretsiz) olarak sunuluyor. Ancak oyun içerisinde birçok uygulama içi satın alma seçeneği bulunuyor. Oyunun en hızlı arabasını satın almanız için 100 TL gibi bir ücreti gözden çıkarmanız gerekebiliyor.

Angry Birds Go Yükle

Angry Birds GO‘yu ücretsiz olarak  iOS‘a indirmek için buradan (https://itunes.apple.com/tr/app/angry-birds-go!/id642821482), Android‘e indirmek için buradan (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.angrybirdsgo), Windows Phone‘a indirmek için buradan (http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/angry-birds-go/98fbba41-dafc-4b3e-83e5-21a8d7a4e0f4) ve BlackBerry 10‘a indirmek için buradan (http://appworld.blackberry.com/webstore/content/39359937/?lang=en&countrycode=TR) indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan iPhone 5 Çin'de Can Aldı başlıklı makalemizde çin malı iphone, Ma Ai Lun ve şarj aleti hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar

  • kzgn kular go

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir